Yaşam

Velayet davası sorunu çözülemedi! Ebru Destan canlı yayında isyan etti

Eski model Ebru Destan, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda eski eşi ve çocukları hakkında ilk kez konuştu. 4.5 yıldır devam eden velayet davası hakkında açıklamalarda bulunan Destan, “Velayet davası canımı sıkan bir şey” dedi.

2011 yılında Mete Okay İnan ile nikah masasına oturan ve 2016 yılında da çekişmeli olarak boşanan Ebru Destan, geçtiğimiz gün “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programına konuk olarak evliliği ve boşanma süreci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“SORUMLULUĞUMU BİLEN BİR KADINIM”

Oktay ve Ali adında iki oğlu Destan, eski eşinin velayet konusunda ısrarcı olduğunu bundan dolayı yıllardır velayet davasının devam ettiğini söyledi. Eşiyle iletişimde olmadığına değinen 44 yaşındaki ünlü isim, “Boşanma gerçekleşti ancak velayet konusunda ısrar ettiği için dava devam ediyor. Velayet davası canımı sıkan bir şey çünkü çocuklarıma zaten neredeyse 4 buçuk senedir maddi manevi kendim bakıp kendim büyütüyorum. Her şey bende. O diyor ki velayeti verirsen bütün masraflarını ben karşılarım. Eşimle hiçbir diyalogum yok. Babalarıyla araları iyi olsun. Ben 15 yaşından beri ekranlardayım ve çalışıyorum. Sorumluluğumu bilen bir kadınım.” şeklinde konuştu.

“VELAYET BENDE OLURSA HER ŞEYİ YAPARIM DEDİ”

Eski eşi ve çocuklarının arasının iyi olmasını isteyen Destan, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Velayet bende olursa her şeyi yaparım ama velayeti vermezsen böyle bir şey söz konusu değil’ gibi bir yaklaşımı olduğu için kendisinin… Çocukları ile güzel bir ilişkisi var. Ben o ilişkisinin hiçbir zaman bozulmasını istemiyorum. Çünkü ben bir anne olarak şeyden hiç hoşlanmam; çiftler ayrılırlar anne sürekli babayı kötüler. Bu çocuklar üzerinde bir travma yaratacaktır. Burada hiç kimseye hiçbir şey olmaz çocuğundan başka. Dolasıyla onu babasıyla sürdürsünler​”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir