Yaşam

Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan paylaşımıyla tepki topladı! “Para içinde yüzüyorsun”

Ünlü futbolcu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan, sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerin başında geliyor. Doğan Turan’ın Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşım ise tepki çekti.

Geçtiğimiz günlerde doğum gününü sevdikleriyle kutlayan Galatasaraylı yıldız Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan, sosyal medyada oğullarıyla bir fotoğraf paylaştı. Şimdilerde Youtube’da kendi kanalı üzerinden yayınlar yapan Doğan’ın oğullarıyla yaptığı paylaşım hayranları tarafından tepki topladı.

Turan, önceki gün oğulları Hamza Arda ve Asil Aslan’la bir pozunu Instagram’da paylaştı. Önce takipçileri tarafından beğenilen bu paylaşım daha sonra tepki çekmeye başladı.

“PARA İÇİNDE YÜZÜYORSUN”

36 yaşındaki Aslıhan Doğan Turan’ın pijamalarla evinden paylaştığı karesinin bir reklam olduğu ortaya çıktı. Sevimli oğullarıyla bir firmanın reklamını yapan Turan, tepki çekti.

Takipçileri, “Para içinde yüzüyorsun. Hala çocuklarını reklam aracı olarak kullanıyorsun”, “Kendin yaptığın reklamlar yetmedi mi. Çocuklara nazar değecek” yorumları yaptı.

TEPKİLERE SESSİZ KALDI

Sosyal medyayı çok sık kullanan isimlerden olan Aslıhan Doğan Turan, gelen tepkileri umursamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir