Yaşam

Süperstar Ajda Pekkan gözyaşlarına hakim olamadı

Yıllara meydan okuyan usta sanatçı Ajda Pekkan Bodrum’un kültür ve sanat elçisi oldu. Pekkan, beratını alırken gözyaşlarını hakim olamadı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Süperstar Ajda Pekkan’a “Bodrum Kültür ve Sanat Elçisi” unvanı verdi. Ajda Pekkan’a bu unvanı Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından, değerli taşlarla süslenmiş Bodrum’un simgesi olan mavi balık sembollü Kültür ve Sanat nişanı ile takdim edildi. Takdim sırasında Süper Star duygularına hakim olamayarak gözyaşlarına boğuldu.

“Bodrum Kültür ve Sanat Elçisi” unvanı verilen Pekkan ise, konser sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Her zaman olduğu gibi şık giyim tarzıyla göz kamaştıran Pekkan, “Mavisi ve yeşiliyle insana huzur veren, sıcacık insanlarıyla Bodrum benim için sonsuza kadar sürecek büyük bir aşk hikayesi diyebilirim. Bodrum’un Kültür ve Sanat Elçisi olmak benim için büyük bir onur oldu, bu vesileyle Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet Aras’a ve tüm Bodrum halkına şükranlarımı sunuyorum. Ajda Pekkan adına okul öncesi kreş, hayvan barınağı ve kütüphane yapılacağını sevgili başkanımız Ahmet Aras’tan öğrendim. Bu mutluluk verici haberi sizlerle paylaşmak istiyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir