Yaşam

Olduğu gibi yere kapaklanmıştı! Burak Sergen alkollü olduğu iddialarına ateş püskürdü

Geçtiğimiz günlerde alkolün etkisiyle yere düştüğü iddia edilen Burak Sergen, “Söylemezsem Olmaz” programına bağlanarak hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü. Ünlü isim hastalığın izlerini taşıdığını vurgulayarak Bilal Özcan’a “Yerlerde sürünmüyorum! Beni alkollü nerede gördünüz?” diyerek isyan etti.

Sadakatsiz dizisinin yıldız oyuncusu Burak Sergen, geçtiğimiz günlerde alkollü olduğu iddialarıyla kameralara yansımıştı. Yere yığılan ve yürümekte zorluk çeken ünlü oyuncu için basında “alkolü fazla kaçırdı” şeklinde haberler yer aldı. Çok konuşulan görüntüleri hakkında sessizliğini bozan Sergen, “Söylemezsem Olmaz” programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Sergen hastalığın izlerini hala taşıdığını ifade ederek Bilal Özcan’a “Mekandan çıktıktan sonra aşırı bir yağmur yağıyor ve benim evimin önü yokuş. Kovid devam ediyor. 6 nisan’da hastaneye yattım ancak ağustos’un başında yürüyebildim. 15 günlük entübe sırasında 32 kilo verdim. Hala görüyorsunuz uzun konuştuğum zaman da nefes nefese kalıyorum.” diyerek isyan etti.

“BENİ NERDE ALKOLLÜ GÖRMÜŞ!”

Ünlü oyuncu açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı:

“O gece de aşırı yağmur yağdığı için ayağım kaydı. Merdivenlerde yatan kedi ve köpekler var onlara basmamak için üzerinden atladım, ayağım kaydı. Aman dedim Burak şimdi düşersin bu sefer de başını yararsın. Biraz oturdum, o sırada sizin muhabirleriniz gelince hemen aynı şekilde kalktım. Yerlerde sürünmüyorum. Ayakta fazla duramıyorum. Belirli bir adım attıktan sonra oturmak zorunda kalıyorum. Çünkü merdivenler ve yokuş beni çok zorluyor. Bilal Bey’in dediği gibi yerlerde sürünmüyorum. Beni alkollü nerede görmüş merak ediyorum? Bilal Bey siz öbür tarafa gidip geldiniz mi?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir