Yaşam

Danilo Zanna MasterChef Antalya bölümünde neden yer almadı? Sebebi ortaya çıktı

MasterChef Türkiye yarışmasında her hafta bir günlüğüne farklı bir şehre gidilerek orada yemek yapılıyor. Bu hafta da yarışmadılar Antalta’ya giderek orada ünlü şeflere ve işletmecilere yemek hazırladılar. Bölümün Antalya çekimlerinde yer almayıp İstanbul çekimlerinde yer alan Danilo Zanna’nın neden olmadığı da büyük merak konusu oldu.

Büyük bir heyecanla sona yaklaşılan MasterChef Türkiye’de son 7 yarışmacı kalmışken, kıyasıya rekabetin de boyutu arttı. Her haftanın bir günü farklı bir şehre giderek oradaki önemli isimlere yemek yapan yarışmacılar bu hafta da Antalya’ya gitti. Yarışmanın Antalya çekimlerinde Danilo Şef’in yer almaması dikkat çekti. Çekimler boyunca Somer Sivrioğlu’nu Danilo Zanna’nın taklidini yaparak yokluğunu aratmamaya çalışması seyirciyi meraklandırdı.

DANİLO ZANNA NEDEN GİDEMEDİĞİNİ AÇIKLADI

Şef Somer Sivrioğlu, Zanna’nın özel bir nedenle bölüme katılamadığını açıkladı. Zanna’nın çekimleri 15 ve 16 Aralık’ta yapılan bölümde yer almamasının nedeni ise boşanma davası olduğu ortaya çıktı.

Bölümün oylamanın yapıldığı İstanbul çekimlerine katılan Danilo Zanna, “Biliyorsunuz, özel sebeplerden dolayı gelemedim.” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir