Yaşam

Selahattin Alpay’dan vefat eden Ali Murat Altunmeşe hakkında dikkat çeken detay!

Mersin’de dayısının evinde 11. kattan düşerek hayatını kaybeden Ali Murat Altunmeşe hakkında, babası İzzet Altınmeşe’nin yakın arkadaşı Selahattin Alpay’dan dikkat çeken açıklama geldi. Alpay, baba yarısı kadar yakın olduklarını ve ölüm haberiyle yıkıldığını belirtti.

42 yaşındaki Ali Murat Altunmeşe’nin ölüm haberiyle dünyası başına yıkılan Selahattin Alpay’dan dikkat çeken açıklamalar geldi. Şehir Tiyatroları oyuncusu Ali Murat Altunmeşe’nin çok inançlı bir insan olduğunun altını çizen Alpay, ölümüne dair ortaya çıkan intihar haberlerinin kesin olmadığını söyledi.

ali murat altunmeşe vefat etti

Otopsi sonucunu ailenin de beklediğini söyleyen Alpay, Mersin’e babasının yanına gittiğini belirtti. Burada dayısının evinde kaldığını ancak olayın neden gerçekleştiğini henüz kimsenin bilmediğini hatırlattı. 

ali murat altunmeşenin cenazesi istanbula getirildi

Usta sanatçı İzzet Altınmeşe’nin en yakın arkadaşı olan Selahattin Alpay, bir program yayınına katılarak açıklamalarda bulundu:

“Kolumuz kanadımız kırıldı. İnançlı bir çocuktu nasıl oldu hâlâ şoktayız. Şu an Mersin’deler, yarın İstanbul’da defnedeceğiz. Allah ana ve babaları evlat acısıyla imtihan etmesin. Kendimi onun yarı babası olarak kabul ediyorum çünkü elimde büyüdü.”

selahattin alpay

İş bulma konusunda çok zorlandığını söyleyen Alpay, “İzzet Altınmeşe bir ay önce Mersin’e gitti. Ali Murat da onları özlediği için 3-4 gün önce Mersin’e onların yanına gitmiş. Olay dayısının evinde oldu. Başı mı döndü tansiyonu mu çıktı bilmiyoruz. Kesin netice bugün sonuçlanır. Ali Murat’ın biraz hasta olduğunu biliyordum. İzzet Altınmeşe de ‘Allah verdi Allah aldı’ dedi. Biraz psikolojik sorunlarının olduğunu biliyorum. Efendi bir çocuktu ama iş bulma konusunda zorluk çekti” şeklinde konuştu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir