Yaşam

Pınar Altuğ ipleri kopardı: Biz de armut toplamıyoruz!

Bir döneme damga vuran Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem’i olarak hafızalara kazınan oyuncu Pınar Altuğ, son dönemlerde takipçileriyle girdiği polemiklerle adından söz ettiriyor. Ünlü oyuncu sosyal medyadan aldığı yorumlar ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla  sık sık gündeme gelen oyuncu Pınar Altuğ, geçtiğimiz gün Maltepe Cadde AVM’nin açılışına katıldı. “Yağmurlu havalarda beni dışarıda göremezsiniz. Ben güzel havaların, güneşli havaların insanıyım” diyen güzel oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. 

“BOYUM KADAR KIZIM VAR!”

Sosyal medyada Yağmur Atacan ile evliliğiyle ilgili eleştiriler hatırlatılan oyuncu, “Birlikteliğimizde 15 yılı geride bıraktım hâlâ gereksiz yorumlar alıyorum. Boyum kadar kızım var neredeyse ama böyle gereksiz yorumlara sessiz kalamıyorum. Sosyal medyada bizimle eğleniyorlar galiba. Biz de armut toplamıyoruz, her lafın cevabı var.” ifadelerini kullandı.

“KAŞINANI KAŞIRIM” DEMİŞTİ!

Sosyal medyada takipçileriyle girdiği polemiklerle magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Pınar Altuğ, Bloomberg HT’de yayınlanan “Fatih Altaylı ile Bire Bir” programının bu haftaki konuğu oldu. Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Altuğ, sosyal medyada kendisine gelen eleştirilere yanıt verdi.

“HİÇ HAKSIZLIĞA GELEMEM!”

Instagram hesabında yaptığı paylaşımların altına gelen yorumlara genellikle yanıt veren ünlü oyuncu, takipçileriyle arasındaki gerilim hakkında “Kaşınanı kaşırım yapacak bir şey yok. Gelenin ne olduğuna bağlı. Hiç haksızlığa gelemem. Bazı şeyler insanın kanına dokunuyor. Sosyal medya bana göre ciddiye alınacak bir şey değil. Ben hâlâ aslında anı yaşama peşindeyim.” ifadelerini kullandı.

13 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan ile mutlu bir evlilik sürdüren çiftin bir de Su adında kızları var. Eşiyle arasındaki yaş farkı hakkında gelen acımasız yorumlar hakkında da konuşan Altuğ “Benim kocamın umurunda olmaz. 13 yıllık evliyiz hâlâ yaş farkına sallıyorlar. Yağmur’u tanıyan ‘neden?’ diye sormuyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir