Yaşam

Oyuncu Fulya Zenginer’in bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturan oyuncu Fulya Zenginer anne olacağını duyurmuştu. Çift önceki gün bebeğin cinsiyetini öğrenmek için bir parti düzenledi.

Eşi Kuntay Tarık Evren ile kamera karşısına geçen Zenginer, “Kız mı, erkek mi?” yazan balonu patlattı. Ünlü çift, erkek bebek beklediklerini öğrenince büyük sevinç yaşadı. Zenginer, eşiyle en mutlu anını Instagram hesabından paylaştığı video ile takipçilerinin beğenisine sundu. Çiftin paylaşımı büyük ilgi gördü.

Sosyal medya kullanıcıları, “Sağlıkla kucağınıza da alırsınız inşallah”, “Sağlıkla huzurla mutlulukla kucağınıza alin… Çok güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah” ve “Sağlıkla gelsin bebiş” yorumlarında bulundu.

MÜJDEYİ BÖYLE VERMİŞTİ!

Doktorlar ve Küçük Kadınlar gibi dizilerde rol alan Fulya Zenginer, 2019 yılında Kuntay Tarık Evren ile evlendi. Mutlu bir evliliği olan Zenginer, dün sosyal medya hesabından bebek beklediğini duyurdu. 

Eşiyle bebeğinin ultrason fotoğraflarını pozlar veren oyuncu, 517 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşıma “Ailenin yeni üyesi bekleniyor. Uzun zamandır fotoğraflarımda tek başıma değildim ve bunu sizinle paylaşmak için kendisinin biraz daha büyümesini bekliyordum. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım, içimde kalbinin attığını öğrendiğimden beri hayat çok beklenmedik ve çok güzel” notunu ekledi.

32 yaşındaki güzel oyuncunun büyüyen karnı dikkatlerden kaçmazken paylaşıma binlerce tebrik yorumu ve beğeni yağdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir