Yaşam

Münir Özkul ve Halit Akçatepe’nin kızları öfkeden deliye döndü! ‘Bunu yapan heykeltıraş olamaz’

Yeşilçam’ın usta isimlerinden Münir Özkul ve Halit Akçatepe’nin sergilenmek üzere heykelleri yapıldı. Merhum oyuncuların kızları heykelleri görünce “Bunu yapan heykeltraş filan olamaz!” diyerek ateş püskürdü.

Bir döneme damga vuran “Hababam Sınıfı” serisiyle gönüllere taht kuran oyuncu Münir Özkul ve Halit Akçatepe‘yi anmak adına heykelleri yapıldı. Usta oyuncuların kızları heykelleri gördükten sonra Teve2 Magazin Masası programına bağlanarak yaşadıkları hayal kırıklığını dile getirdiler.

Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, “Heykelleri çok özensiz buldum, babamla ilgisi yok. ‘Kel Mahmut’ kel bile değil!” ifadelerini kullandı.

Heykelleri gördükten sonra öfkeden deliye dönen Halit Akçatepe’nin kızı Ebru Akçatepe ise “Bunu yapan heykeltraş filan olamaz, bu müze tam bir hayal kırıklığı.” şeklinde konuştu.

Ebru Akçatepe, babasından kalan birçok doküman ve eşyayla bir müze yapılabileceğini vurgulayarak “Elimde babamın giysileri, yazıları, anıları var. Bunlardan müze yapılabilir. Bu onlara olan saygıyı gösterir.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir