Yaşam

Hafsanur Sancaktutan’dan şaşırtan itiraf! ‘Sürekli kavga ediyordum’

YouTube’da “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına konuk olan oyuncu Hafsanur Sancaktutan samimi açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

“Gülperi”, “Aşk Ağlatır” ve “Son Yaz” gibi başarılı yapımlarla adından söz ettiren oyuncu Hafsanur Sancaktutan, geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim’in Youtube programına konuk oldu. 

Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, çocukluk yıllarındaki anılarını sevenleriyle paylaştı. Çocukken çok yaramaz olduğunu ve sürekli kavga ettiğini söyleyen Sancaktutan, ailesinin kendisini karate kursuna gönderdiğini söyledi. 

Çocukluk yıllarıyla ilgili itirafıyla herkesi şaşırtan ünlü oyuncu, “Baba tarafımdan Rizeli olduğum için çokça Rize’ye çay toplamaya giderdim. Üç kız kardeştik ve ben hep yaramaz bir çocuktum. Küçükken evimizin altındaki tüpleri demircilere gizli gizli satardım. Küçükken erkek gibiydim ve erkeklerle daha iyi anlaşırdım. Ama en çok da onlarla kavga ediyordum. Bu yüzden ailem beni karateye gönderdi. Gitmek de istemiyordum. Karate bir savunma sporu sonuçta.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir