Yaşam

Murat Yıldırım’ın eşi Iman Elbani’den takdir edilen davranış!

Son zamanların iddialı dizisi ‘Aziz’ her hafta izleyiciyi ekrana kilitliyor. Geçtiğimiz günlerde, merakla izlenen dizinin kadrosuna Murat Yıldırım’ın eşi Iman Elbani’nin dahil olduğu öğrenilmişti. Elbani’nin alkışlanacak bir harekete imza attığı ortaya çıktı. Diziden kazanacağı geliri kimsesiz çocuklara bağışladığı öğrenildi.

Show TV’nin büyük beğeni ile izlenen, yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, başrollerini Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar ve Fırat Tanış’ın paylaştığı dizisi ‘Aziz’in ilerleyen bölümlerine sürpriz bir ismin dahil olduğu ortaya çıkmıştı. Murat T

Cuma akşamları milyonları ekrana kilitleyen dizide Murat Yıldırım’ın eşi Iman Elbani sürpriz bir rolle yer alacak. Fas asıllı güzel oyuncu Türkiye’de ilk kez kamera karşısına eşi ile ‘Aziz’ dizisi için geçerken hangi rolle ekranda olacağı şimdiden büyük merak konusu oldu. Ayrıca, Iman Elbani alkışlanacak bir harekete imza attı. Güzel oyuncu dizide rol alacağı süre boyunca elde edeceği gelirin tamamını kimsesiz çocuklara bağışladı.

 

IMAN ELBANI KİMDİR?

Aslen Faslı olan İmane Elbani 1987 yılında dünyaya geldi. 2008 yılında Fas’ta güzellik yarışmasına katıldı ve yarışmada güzellik kraliçesi seçilmesiyle gündeme geldi. Aynı yıl düzenlenen Miss Arab World yarışmasında da birinci oldu. Elbani, Londra’da eğitim aldı. Eğitimi boyuncu Mısır’da ve Fas’ta birçok dizi ve reklam projesinde yer aldı.

Murat Yıldırımve İman Elbaniçifti 2016’da görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir