Yaşam

Hatice Aslan yıllar sonra ilk kez konuştu! ‘Tolgahan Sayışman’ın öfke kontrolü yok’

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk olan oyuncu Hatice Aslan, yıllar önce aynı dizide rol aldığı Tolgahan Sayışman’la yaşadığı kavgayı anlattı.

“Ferhunde Hanımlar”,” En Son Babalar Duyar” ve “Lale Devri” gibi başarılı yapımlarda rol alan oyuncu Hatice Aslan, uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu. “Annemizi Saklarken” isimli yeni bir diziyle Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Aslan, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Youtube programına konuk oldu.

Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, Lale Devri dizisinde birlikte rol aldığı Tolgahan Sayışman hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

“ÖFKE KONTROLÜ YOKTU!”

Yıllar önce Tolgahan Sayışman’la dizi setinde kavga ettiğini söyleyen Aslan, “Tolgahan sete geldiğinde iyi değildi ve karşısında ben vardım. ‘Zümrüt’ karakteriyle sahneye girmek üzereydim. Maalesef özellikle oyunculuk okumayan arkadaşlarımız, seni sette o karakterle bütünleştiriyor. Bana denk geldi. Öfke kontrolü yoktu Tolgahan’ın.” şeklinde konuştu.

Aralarındaki gerilimin sonlandığını dile getiren ünlü oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:

 “Sonra barıştık. O özür diledi. Mühim olan onun hata olduğunu görebilmek ve bir daha yapmamak. Nitekim öyle oldu. Dava açmadım. ‘İki bölüm uzak sahneler yazalım, ne olur ne olmaz’ dedim. Sonuçta Tolgahan benim çocuğum sayılır. Kendiyle ilgili bir sıkıntısı vardı, benimle ilgili değil.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir