Yaşam

Gülşah Saraçoğlu’ndan tepki çeken açıklama: ’50’ye yakın gerçek kürküm var’

Modacı Gülşah Saraçoğlu’ndan son dönemde gerçek kürk ile ilgili gündeme gelen haberlerden sonra tepki çeken açıklamada bulundu.

Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu 2. Sayfa programına konuk oldu. Daha önce yaptığı ‘Kürk’ açıklamalarıyla tepki çeken Saraçoğlu, sözlerinin arkasında olduğunu yeniledi.

Kürk sevgisinden vazgeçmediğini belirten ünlü modacı şu ifadeleri kullandı:

“Ben orijinal kürk seviyorum. Orijinal giyip de ‘ben orijinal kürk giymiyorum’ diyen insanlar daha sahte geliyor bana. Ben giyiyorum, seviyorum ciddi de bir koleksiyonum var.

Hayvanlara yapılan eziyetlere hiç girmiyorum, bakmıyorum da… Ben kürk giyiyorsam da orijinal kürk gidiyorum. Sanatçılardan da giyenler var ama ‘giymiyoruz’ diyorlar… O zaman kimse ette yemesin, deri de giymesin… Bülent Ersoy ve benim dışında kimse kürk giydiğini kabul etmiyor.

50’ye yakın kürk montum var. Bu zamana kadar kürk giyiyorum diye başıma bir şey gelmedi.

Bu konu ile alakalı beni çok linç ettiler. Gelen hiçbir eleştiriye aldırmam, umurumda bile olmaz. Ben hiçbir şeyi gizlemiyorum giyiyorsam inkar etmiyorum. Dünyada da çok fazla giyilen bir şey…”

“VİDEOLAR FİKRİMİ DEĞİŞTİRMEZ”

Hayvanlara yapılan zulüm videolarını hiç izlemediğini söyleyen Saraçoğlu, “O videoları izlemiyorum, kürkleri seviyorum. O videoları izlesem de fikrim değişmez.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir