Yaşam

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler dördüncü senelerini kutladı

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanması ile dikkat çeken Berfu Yenenler, Eser Yenenler ile dünyaevine girmelerinin dördüncü yılını paylaştığı fotoğraf ile kutladı.

2019 yılında dünyaevine giren Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin düğünü oldukça konuşulmuştu. İki evlat sahibi olan çiftin, Kuzey ve Mete isimlerinde iki oğulları oldu. Evliliklerinde dördüncü yıllarına giren çift Instagram hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla günü kutladı.  

Berfu Yenenler, paylaştığı mutlu fotoğraflarına, “Tam dört sene önce bugün bu zamanlar el ele tutuşmuştuk hala el eleyiz. Dört sene binlerce anı, iki güzel emmi oğlan sen ben. Ne güzel tek olmak bir de sonsuz olalım daha ne isterim.” açıklamasını düştü.

Eser Yenenler ise, paylaştığı fotoğrafa, “Dört yıl önce bugün bir tuttuk ellerimizi bir daha hiç bırakmadık” açıklamasını yazdı. 

Sosyal medya üzerinden, özellikle ailecek yaptıkları paylaşımlar oldukça ilgi gören Berfu Yenenler, zaman zaman da YouTube kanalı üzerinden paylaşımlarda bulunuyor. Büyük bir kitlesi olan ikiliden Eser Yenenler’in 1 milyon, Berfu Yenenler’in ise 1,2 milyon takipçisi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir