Yaşam

Zor bir hastalık döneminden geçen oyuncu Bestemsu Özdemir yeniden setlerde!

Geçtiğimiz aylarda Maslak’ta bir hastanede görüntülenen oyuncu Bestemsu Özdemir, böbrek iltihaplanması nedeniyle zor günler geçirdi. Uzun bir tedavi sürecinden sonra ilk kez görüntülendi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Önceki gün Bebek’te köpeği ile beraber görüntülenen oyuncu Bestemsu Özdemir, sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Uzun süre böbrek iltihaplanmasından dolayı tedavi gören oyuncu setlere yeniden dönmeye hazırlandığını belirtti. Zorlu bir tedavi sürecinden geçmesine rağmen maske takmaması ise dikkatlerden kaçmadı. 

bestemsu özdemir maskesiz görüntülendi

O GÖRÜNTÜLER  HAYRANLARINI KORKUTTU!

Tekerlekli sandalye de olan oyuncu Bestemsu Özdemir, nefes almakta zorlandığı ve sürekli olarak acı çekiyormuş gibi kıvrandığı anlar objektiflere yansıdı. 30 yaşındaki oyuncunun bu hallerine ait gerçekler ise sonradan ortaya çıktı. Yıllardır böbreklerinden tedavi gören oyuncunun nükseden rahatsızlığı nedeniyle yeniden hastaneye yatırıldığı öğrenildi. Uzun bir süre daha tedavi görecek olan oyuncu daha sonra sosyal medyada “Beş gündür hastanedeyim, böbreğimde bir rahatsızlık vardı şu an iyiyim” ifadelerini kullandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir