Yaşam

Merhum Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal’dan şaşırtan açıklama: ‘Ali’yi babasıyla mukayese ettiler’

“Fatih Altaylı ile Bire Bir” programına konuk olan Merhum Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Türk Sineması’nın efsane ismi Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal, Bloomberg HT’de çarşamba akşamları ekrana gelen “Fatih Altaylı ile Bire Bir” programının konuğu oldu. Sunal merhum eşi ve çocukları Ali Sunal ve Ezo Sunal ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

“ALİ’Yİ BABASIYLA MUKAYESE ETTİLER”

Sözlerine çocukları Ali Sunal ve Ezo Sunal ile başlayan Gül Sunal, “Bir çocuğa böyle ol, şöyle ol nasihatlar işe yaramıyor. Bunun en güzelini Kemal yaptı. 50 yaşından sonra üniversite bitirdi, bir de yüksek lisans yaptı. Bizim çocuklarımıza ‘okuyun, şunu yapın’ demedi. Ali çok esprili bir çocuk ama çocuğun önünü kestiler sanki, hep babasıyla karşılaştırdılar. Mukayese etmemek lazım. Kemal’in vefatından sonra ‘tüh tüh, vah vah’ deyip yaşayacağıma bir şeyler yapmam lazım.’ dedim.” ifadelerini kullandı.

Bir dönem stand-up yapan Gül Sunal, bu yolculuğunun nasıl başladığını anlattı. Sunal, “Ezo’ya sürpriz bir doğum günü yaptık. Ezo’nun çok sevdiği Cahit Berkay, Haldun Dormen, Orhan Topçuoğlu ve Erdil Yaşaroğlu gibi isimler geldi. Çok mutlu oldu. Coştu herkes. Ben de bir şeyler çıkıp anlattım. Gecenin sonunda Cahit dedi ki; sen bunu devam ettirmelisin. Sonra karar verdim, 2 ay içinde hazırlandım sahne aldım.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir