Yaşam

Hakan Ural kızı Melisa Ural’ın desteğini unutmadı!

Geçtiğimiz haftalarda yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren Hakan Ural, sosyal medya hesabından kızıyla yaptığı paylaşımla takipçilerini duygulandırdı.

Magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden biri haline gelen Hakan Ural, geçtiğimiz haftalarda korona virüse yakalanarak zor günler geçirmişti. Hayranlarını endişelendiren haber sonrası Ural, sağlık durumunun düzeldiğini sevenleriyle paylaşmıştı.

Bu süreçte kızı Melisa Ural’ın desteğiyle ayakta kalan Hakan Ural, sosyal medya hesabından kızıyla yıllar önce çekildiği kareleri paylaştı.

Ünlü şarkıcı Sibel Can ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa’yla geçmişte çekildiği fotoğrafları paylaşan Hakan Ural, gönderisine “ZAMAN! Canım hanımefendi iyi kalpli “bana göre” dünyalar güzeli kızım Melisa küçücüktü bu garipte gençti. Nasıl geçti onca zaman derler ya su gibi ve büyüdü şimdi gayet genç aklı başında hanım hanımcık bir kız. Allah herkesin evladını önce bağışlasın korusun sonra hayırlı yazılar versin ve sağlıkla mutlu ömürler nasip etsin… Her türlü lehte kendimize ait temennilerde bulunurken evladını birçok nedenden kaybetmiş aileler olduğunu da bilip unutmadan onlara da samimi sabırlar dileyip daha fazla uzatmadan selam sevgi saygılar olsun. not: şortum efsaneymiş.” notunu düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir