Yaşam

Gökçe Bahadır koronavirüs oldu! Evlilik Hakkında Her Şey setleri yarıda bırakıldı

Yayın hayatına bu sezon başlayan Evlilik Hakkında Her Şey adlı dizide koronavirüs paniği yaşandı. Evlilik ve boşamaları konu alan dizi setinde koronavirüs vakaları artışı yaşandı. Bu da setlere ara verilmesine yol açtı.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey adlı diziye ara verildiği duyuruldu.

evliliğe dair her şey dizisinde koronavirüs

Yapım ekibinin sosyal medyadan duyurduğu kötü haber hayranlarını üzdü. Ancak sette artan koronavirüs vakaları paniğe neden oldu. Bu yüzden oyuncuların da talebi üzerine setler yarım bırakıldı. Oyuncu Gökçe Bahadır başta olmak üzere setten de 5 kişinin testi pozitif çıktı. Apar topar karantinaya alındı. Sağlık durumunun akibeti hakkında ise halen açıklama yapılamadı.

Yapım ekibi sosyal medyada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Evlilik Hakkında Her Şey dizimizin setinde görülen Covid vakası nedeniyle sizlerden bir hafta ayrı kalacak olmanın üzüntüsü içerisindeyiz. 21 Aralık Salı 20.00 itibarıyla her Salı buluşmak üzere!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir