Yaşam

The Matrix Ressurrections’un son fragmanı yayınlandı! Matrix’in vizyon tarihi belli oldu

Bilim kurgu tutkunlarının merakla beklediği Matrix 4’ün sonfragmanı yayınlandı. Akıllara durgunluk veren bir çalışma sergileyen fragman ortalığı karıştırdı. Keanu Reeves’in yeni imajı ve film serisinin yeni senaryosu şimdiden beğeni kazandı. Matrix’in vizyon tarihi belli oldu.

Dünyanın en başarılı yapımlarından biri olan Matrix’in dün 4 film serisinin fragmanı yayınlandı. Keanu Reeves’in oynadığı Neo karakterinin yeni imajı beğeni topladı. Öte yandan film serisindeki muhteşem efekt ve bilim kurgu sahneleri ağızları açık bıraktırdı.

Filmde akıllara kazınan isimler Carrie-Anne Moss, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra, Jada Pinkett Smith, Yahya Abdul-Mateen II ve Ellen Hollman da yer alması hikayenin kaldığı yerden devam ettiğinin kanıtıdır.

yeni fragmandan

Ayrıca yönetmen koltuğuna yeniden Lana Wachowski oturdu. Filmin muhteşem kurgusu ve senaryosu ise Lana Wachowski, David Mitchell ve Aleksander Hemon kalemlerinden çıktı. 

matrix 2003 yılının afişi

İlk film 1999 yılında yayınlandı ardından son serisini 2003 yılında yayınladıktan sonra uzun bir ara veren film yapımcıları Matrix tutkunlarının sayısını artırdı. 18 yıldır beklenen 4 seri ise geçtiğimiz gün tamamlandı. 2021 yılının 22 Aralık’ta vizyona girecek. Türkiye’ye ise 24 Aralıkta gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir