Yaşam

Harry Potter’dan 20. yıl sürprizi! “Return to Hogwarts” fragmanı yayınlandı

Unutulmaz film serisi Harry Potter 20’inci yılına özel yeni bölümüyle sinema severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen filmin fragmanı yayınlandı.

Bir döneme damga vuran film serisi Harry Potter’ın ilk filmi Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın vizyona girmesinin üzerinden 20 yıl geçti. Aradan yıllar geçse de hala daha geniş bir hayran kitlesi bulunan film serisinin 20.yılına özel hayranlarını sevindirecek bir sürpriz hazırlandı.

Harry Potter ekibini yeniden Hogwarts’da görme fırsatını sunacak olan “Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwarts” filmi hayranları heyecanlandırdı. Serinin başrol oyuncuları Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson’ın geri döneceği doğrulanırken yeni bir tanıtım videosu herkesi heyecanlandırdı.

50 saniyelik fragman birinin Gelecek Postası gazetesini okumasıyla başlıyor ve bir ön sayfa manşetine odaklanarak “Özel baskı: Hogwarts mezunları tekrar ağırlıyor” yazısı görülüyor.

Ayrıca seride Hagrid’i canlandıran Robbie Coltrane, Neville Longbottom’ı oynayan Matthew Lewis ve Arthur Weasley’i oynayan Mark Williams da Hogwarts’a davet mektubu alanlar arasında karşımıza çıkıyor. Hogwarts Ekspresi’nin kalktığı Londra’daki Kings Cross istasyonundaki görünmez istasyon olan yoğun bir 9¾ platformuna dönerken Harry Potter müziği arkadan eşlik ediyor. Merakla beklenen film 1 Ocak 2022‘de gösterime girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir