Yaşam

Gonca Vuslateri kurye ile davalık oldu

Gonca Vuslateri sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı alışveriş sonrası yaşadıkları ile şoke oldu. Kargo firmasında çalışan Barış D., Vuslateri’nin ürünlerini adresine götürdü. İddialara göre; kargo çalışanı siparişleri ulaştıramayınca Gonca Vuslateri’nin Instagram hesabında yaptığı bir paylaşımın altına “Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam evde yoksun” yazdı. Bu yorum ikiliyi davalık etti.

Kurye Barış D., Gonca Vuslateri’nin paylaşımının altına “Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam, yoksun” diye yazdı. Vuslateri, “İşte istismar” diye paylaşım yaptı, Barış D. ise “Beni ifşa edemezsin” diye mesaj yolladı. Ünlü oyuncu, kuryeden şikayetçi oldu.

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, bir internet sitesi üzerinden alışveriş yaptı. Kargo firmasında çalışan Barış D., 4 Aralık’ta Vuslateri’nin satın aldığı ürünleri adresine götürdü. İddialara göre; kargo çalışanı siparişleri Vuslateri’ye ulaştıramadı.

Kurye Barış D., Vuslateri’nin Instagram’ında yaptığı bir paylaşımın altına “Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam yoksun evde” diye yazdı.

Bu yorumun ekran görüntüsünü alan oyuncu, şunları yazdı:

“İşte bir istismar… Kimsiniz kardeşim siz?” diye yazarak o mesajın görüntüsünü paylaştı. Barış D., ise “Neden yanlış anlıyorsun? Hayranınım. Niye altında bir şey arıyorsun? Mahkemede görüşeceğiz. Beni ifşa edemezsin.”

Mesajlarla rahatsız edildiğini ifade eden Vuslateri’nin menajerlik şirketinin resmi Instagram hesabından Barış D.’ye gerekli yasal sürecin başlatılacağı bildirildi. Barış D. ise yazılanlara cevaben “İnsan bir ünlüye hayran olamaz mı? Madem sizi muhatap alıyor. Siz de benim avukatımla muhatap olacaksınız” diye yazdı.

HUZUR BOZMA SUÇUNDAN İŞLEM BAŞLADI

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’ne giden Gonca Vuslateri, Barış D.’den şikayetçi oldu. Önleyici tedbir kararı çıkarıldı.

Gözaltına alınan Barış D. Beyoğlu Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’ne getirildi ve hakkında Kişilerin Huzur ve Sükununu Bozma gerekçesiyle işlem yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir