Yaşam

Efsane geri döndü! Harry Potter nereden izlenecek? Harry Potter ilk fragmanı yayınlandı

Ve beklenen an geldi. Efsane Harry Potter serisi 20. yıla özel yeni bir filmle seyirciyle buluşacak. HBO MAX’ın yapımcılığında hazırlanan filmin tam olarak ne olacağı hakkında bir açıklama yapılmasa da yayınlanan fragman da oyuncuların tamamının olacağı kesinleşti. Harry Potter nereden izlenecek? Harry Potter ilk fragmanı yayınlandı

Bir döneme damga vuran film serisi Harry Potter’ın ilk filmi Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın vizyona girmesinin üzerinden 20 yıl geçti. Aradan yıllar geçse de hala daha geniş bir hayran kitlesi bulunan film serisinin 20.yılına özel hayranlarını sevindirecek bir sürpriz hazırlandı. Yılbaşının ilk gününde HBO MAX yapımcılığında hazırlanan Harry Potter yayınlanacak?

HARRY POTTER NEREDEN İZLENECEK?

HBO Max yapımcılığında hazırlandığından filmde yapımcılığın internet portalında yayınlanacak. HBO max’a üye olan her ülke aynı zamanda filmi izleye bilecek. Toplamda 27 ülkede üyelik hakkında olan HBO, filmin alt yazılı versiyonlarını da hazırlıyor.

HARRY POTTER İLK FRGMAN YAYINLANDI

HARRY POTTER’İN KONUSU NE OLACAK?

Harry Potter ekibini yeniden Hogwarts’da görme fırsatını sunacak olan “Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwarts” filmi merak uyandırdı. Serinin başrol oyuncuları Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson’ın yanı sıra filmde yer alan diğer oyuncularda olacak. Ancak filmde ölen ve ayrılan oyuncular olmayacak bu da akıllara devam filmi olabileceği düşüncesini getirdi.

50 saniyelik fragman birinin Gelecek Postası gazetesini okumasıyla başlıyor ve bir ön sayfa manşetine odaklanarak “Özel baskı: Hogwarts mezunları tekrar ağırlıyor” yazısı görülüyor.

Ayrıca seride Hagrid’i canlandıran Robbie Coltrane, Neville Longbottom’ı oynayan Matthew Lewis ve Arthur Weasley’i oynayan Mark Williams da Hogwarts’a davet mektubu alanlar arasında karşımıza çıkıyor. Hogwarts Ekspresi’nin kalktığı Londra’daki Kings Cross istasyonundaki görünmez istasyon olan yoğun bir 9¾ platformuna dönerken Harry Potter müziği arkadan eşlik ediyor. Merakla beklenen film 1 Ocak 2022‘de gösterime girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir