Yaşam

Sen, deniz gözlü oğlunu unutsan da olur… Gönül Dağı 43. bölüm fragmanı

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı’nda gelecek haftanın fragmanı yayınlandı. 11 Aralık Cumartesi günü Gönül Dağı’nın 43. bölümü yayınlanacak. Peki Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler olacak. Gönül Dağı dizisinin tanıtımı ve 43. bölüm fragmanı haberimizde.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı’nın 43. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde yaşadıkları ile izleyicileri üzüntüye boğan Veysel, yeni bölümde de herkesi göz yaşlarına boğacak. Öte yandan Ramazan ve Asuman arasında iplerin kopma noktasına gelmesi izleyicide sonlarının Elif ve Serdar gibi olması endişesi meydana getirdi.

42. bölümde Veysel’in yaşadıkları izleyici adeta göz yaşlarına boğarken, 43. Bölümde de Veysel’in karısı ve çocuğu ile evi terk ettiği görülüyor. Öte yandan Asuman ve Ramazan arasında ipler artık kopma noktasına geldi. Asuman, kendisini istemeye gelenlere kararının tamam olduğunu söylüyor. Asuman’a bir talip çıkması ve onu istemeye gelmeleri Ramazan için kabul edilemez bir durum. Şimdi bu büyük aşk bitecek mi?

Onların sonu da Elif ve Serdar gibi mi olacak? Dizi hayranları hikayede ikinci büyük ayrılığı kaldıramaz. Senaristler de bunu biliyor. Asuman ve Ramazan elbette barışacaklar, ancak biraz uzun sürecek ve ağlatarak gerçekleşecek gibi görünüyor.

Yeni bölümde yaşanacakların dizinin hayranlarını yine göz yaşlarına boğacağı tahmin ediliyor.

GÖNÜL DAĞI 43. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir