Yaşam

Gönül Dağı’nın doktor Kenan’ı Serkan Kuru kimdir? Serkan Kuru gerçek hayatta kiminle evlidir?

Hikayesiyle milyonları ağlatan Gönül Dağı doktor Kenan’ı oynayan Serkan Kuru hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. Aslında kendi gibi bir oyuncu ile evli olan Serkan Kuru, Gönül Dağı dizisindeki performansıyla milyonları ekrana kitledi. Gönül Dağı’nın doktor Kenan’ı Serkan Kuru kimdir? Serkan Kuru gerçek hayatta kiminle evlidir?

Trt 1 ekranlarında 2. sezonuyla yayına devam eden Gönül Dağı’nın başarısına başarı katan oyunculara bir yenisi eklendi. Doktor Kenan olarak diziye dahil alan Serkan Kuru, karakteri sayesinde çok beğeni kazandı. Düğüncü Muammer’in yıllar önce öldü sandığı oğlu olan Kenan Öğretmenin hikayesini oynayan Serkan Kuru’nun hayatı merak edildi. 

gönül dağı doktor kenan

GÖNÜL DAĞI’NIN DOKTOR KENAN’I SERKAN KURU KİMDİR?

18 Haziran 1978 yılında Bursa’da doğan oyuncu eğitim hayatına Balıkesir’de devam etti. Elektronik bölüm mezunu olmasına rağmen tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Kuru, ilk kez 2004 yılında Terme Çayı filminde oynadı. En çok ise şimdilerde evli olduğu Gökcan Gökmen ile oynadığı Hatçe Sosyetede Kaşıkçı Güzeli gibi projelerde yer aldı.

evli olduğu oyuncu gökcan gökmen ile hatçe sosyetede

Bu projeler sayesinde tanışan çift, daha sonra evlendi. Bu evliliklerinden de bir kız çocuğu dünyaya geldi. Savaşçı dizisinde Ali Çekiç karakterini oynayan Kuru, başarılı performansları sayesinde birçok başarılı projede yer aldı. Şimdilerde ise Gönül Dağı dizisinin kadrosunda yer alıyor. 

serkan kuru savaşçı dizisinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir