Yaşam

MasterChef yarışmacısı Hasan’ın ikizi ortaya çıktı!

Fenomen yarışma MasterChef’te başarılı yarışmacılardan biri olan Hasan Biltekin’in bir ikizi olduğu ortaya çıktı. Haftanın 3. yarışında yemekleri yarışmacıların aileleri tattı. Her yarışmacının ailesinden bir kişinin katıldığı bölüme Hasan’ın ikizi damga vurdu.

Daha çok yaptığı tatlılar ile ön planda olan başarılı yarışmacı Hasan Biltekin, yarışmanın favori yarışmacılarından biri. Yarışmada son on yarışmacıya doğru gidilirken, heyecan giderek artıyor. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak yorulmaya başlayan yarışmacılara bir motivasyon kaynağı olması açısından aileleri çağrıldı. Her yarışmacının ailesinden bir kişinin katıldığı bölüme Hasan’ın yakını damga vurdu.

Murat Boz’a benzetilen Hasan’ın bir ikizi olduğu ortaya çıktı. Hasan’ın Hüseyin adında bir ikizi olduğunu öğrenen izleyiciler şaşkınlığa uğradı. Hem sesleri hem de tipleri benzeyen ikizlerden Hüseyin’in daha uzun ve sakalsız olması, aralarında birtakım farklılıklar oluştursa da, seyirci ikiliyi birbirine çok benzetti.

İlgiyle takip edilen yarışmada bu tarz eğlenceli bölümlerin yer alması hem seyirciyi hem de yarışmacıları mutlu ediyor. Diğer yarışmacıların da ailelerinden bir kişinin katıldığı programda Tahsin’in abisi, Eren’in eşi, Sergen’in babası, Mert’in annesi, Araz’ın eşi, Görkem’in ablası, Dilara’nın kız kardeşi, Pelin’in abisi, Safanur’un abisi, Burcu’nun ise eşi katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir