Yaşam

Barış Falay eşi Esra Ronabar’ın geçirdiği kazayı anlattı! ‘5 yıl çocuk yasağıyla geçti’

Ünlü oyuncu Barış Falay, geçtiğimiz gün katıldığı bir programda eşi Esra Ronabar ile evliliklerinde yaşadıkları zorlukları anlattı. Kendisi gibi oyuncu olan eşinin geçirdiği trafik kazasını anlatan Falay, o süreçte çocuk sahibi olma konusunda bir yasakla karşılaştıklarını söyledi.

“Ezel”, “Paramparça”, “Medcezir” ve “Menajerimi Ara” gibi birbirinden başarılı yapımlarda rol alan Barış Falay, geçtiğimiz gün eşi Esra Ronabar’la yaşadığı zorlu süreç hakkında konuştu.

“5 YILIMIZ ÇOCUK YASAĞIYLA GEÇTİ!”

Bloomberg HT’de yayınlanan Fatih Altaylı’nın programına konuk olan ünlü oyuncu, hayatı ve kariyeri hakkında bilinmeyenlerini anlattı. 15 yıldır meslektaşı Esra Ronabar ile evli olan Barış Falay, eşinin yıllar önce geçirdiği kaza hakkında şunları söyledi:

“Zorlukları var tabi. İkimiz de bir koşturmadayız. Bireyler birbirine güvenmedikten sonra iyi bir hikaye çıkmaz ortaya. Sanırım onu güzel tahsis ettik. 12 yaşında bir çocuğumuz var, 37 yaşında baba oldum. Düşünebilirdik ama Esra büyük bir trafik kazası geçirdi. 4-5 yılımız çocuk yasağıyla geçti. Aradan çok zaman geçti ama hayat ne gösterir bilemeyiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir