Yaşam

Masumlar Apartmanı’nın Hikmet’i Metin Coşkun kardeş acısıyla yıkıldı!

Ekranların fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nda Hikmet karakterini canlandıran Metin Coşkun, ağabeyi Alptekin Coşkun hayatını kaybetmesiyle hüzne boğuldu.

Son dönemlerin en çok konuşulan yapımlarından biri olan Masumlar Apartmanı‘nda “Hikmet” karakterini oynayan Metin Coşkun, ağabeyi hava pilot yüzbaşı Alptekin Coşkun’un yaşamını yitirmesiyle sarsıldı.

Bir süredir yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi göre Alptekin Coşkun, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Uzun yıllardır Didim’de yaşayan ve bir çocuk babası olan Alptekin Coşkun’un cenazesi önceki gün askeri törenle Didim Merkez Camii’ne getirildi. Cenaze namazına Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Susam, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul ve Coşkun’un ailesiyle yakınları katıldı.

Cenaze namazından sonra Alptekin Coşkun, askeri merasimle cenaze aracına götürüldü. Didim Denizköy Mezarlığı’nda defin işlemi gerçekleştirilirken, kardeşi Metin Coşkun, acısını saklayamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir