Yaşam

Esra Erol ödül gecesine damga vurdu! Çifte ödül…

ATV’de ekranlarında gündüz kuşağında Esra Erol’da programı sunan Esra Erol 9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni’nde aday olduğu iki dalda ödülleri topladı. “‘En İyi Sunucu” ve “En İyi Gündüz Kuşağı Programı” ödülü Esra Erol’a verildi.

9. kez düzenlenen Tv Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül töreni geçtiğimiz akşam muhteşem bir törenle gerçekleştirildi. Esra Erol, sunuculuğunu üstlendiği ATV’de ekrana getirilen Esra Erol’da programı ile “Yılın En İyi Kadın Sunucusu” ve “Yılın En iyi Gündüz Kuşağı Programı” ödülünün sahibi oldu.

Ödül töreninde konuşma yapan ünlü sunucu Esra Erol, şunları söyledi: “Bu ödülü ekibim adına alıyorum. Bu ödüller benim ve ekibimin motivasyonunu çok arttırıyor. Bizim programımızda acılar, hüzünler var. İnsan hayatında da zaten bunlar var. Ya bu hüzünlere gözünüzü kapatırsınız her şey daha kötüye gider ya da çözümün bir parçası olursunuz.

Ben ikincisini seçtim. Bir insanın hayatına dokunmak, onu iyileştirmek inanın sadece ona değil herkese çok iyi geliyor. O televizyon ekranını kaldırdığımızda bu insanlar zaten bizim hayatımızdalar. Ödülü programda hayatı değişen tüm konuklarım adına alıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir