Yaşam

CZN Burak, oyun şirketi Boss Bunny ile anlaştı! Sosyal medyadan duyurdu

Tüm vaktini Dubai’de açtığı restoranına harcayan CZN Burak, Dubaili oyun şirketi Boss Bunny ile bir oyun için ortaklık kararı aldı. Sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla çıkardıkları oyunu anlattı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünü Türkiye sınırlarını aşan ve vaktinin çoğunu Dubai’de yer alan restoranında geçiren ünlü şef CZN Burak, Dubai merkezli mobil Hyper & Casual oyun şirketi Boss Bunny ile partnerlik anlaşması imzaladı. ‘CZN Burak Dünyası’ oyununu 25 Kasım’da tüm platformlarda indirilmek üzere yer alacağını anlattı.

Yaptıkları anlaşma sonucu kurdukları oyunu sosyal medyada paylaştığı videoda anlattı:

Boss Bunny’nin LinkedIn’den yaptığı açıklama ile duyurulan işbirliğine göre oyun firması ile CZN Burak, her yaştan insana hitap etmesi planlanan bir mobil oyun piyasaya sunuldu.

“BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN HEYECANLIYIZ”

Çalışmaya yeni başladıkları sıralarda; Instagram’da 21,7 milyon takipçiye sahip olan CZN Burak’ın küresel pazarlarda CZNBURAK ve alt markalarına sahip olan Dives Holding’in başkanı Rizgar Sak, da “Süper Kahraman Şef Burak’ın eğlenceli dünyasını çevrimiçi bir oyunda tanıtmak için Boss Bunny Games ile birlikte çalışmaktan dolayı heyecanlıyız. Ekibimizin ve Boss Bunny ekibinin çabaları sayesinde oyunun birçok özellik ve nitelikleri içereceğine ve hepimizin hafızalarına kazınacağına inanıyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir