Yaşam

Ahmet Dursun ve Asena Demirbağ boşandı! Dursun’dan şaşırtan sözler

Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ahmet Dursun, 2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturmuştu. Aralarında 19 yaş fark olan ikili, sürpriz bir şekilde boşandıklarını açıkladı.

Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ahmet Dursun, 2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturmuştu. Aralarında 19 yaş fark olan ikili, mutluluklarını bir kız çocuğuyla pekiştirmişti. Ancak çift sürpriz bir şekilde boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı.

Geçtiğimiz sene ilk bebeklerini kucaklarına alan çift, evliliklerini tek celsede bitirdi.

Asena Demirbağ, “Çocuğumu babasız büyütmek istemiyorum. Boşanmaya gönlüm razı değil. Farklı karakterlerimiz var ve kızımız için sık sık bir araya geleceğiz” derken, evliliğini kurtarmak için elinden geleni yaptığını ifade etti. Ahmet Dursun ise; “Farklı karakterlerdeyiz, fikir ayrılığı yaşadık” dedi.

“BOŞANMAYA RAZI DEĞİLDİM, YARI YOLDA KALDIM”

Boşandıktan sonra TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Asena Demirbağ, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı. Boşanmayı zorla kabul ettiğini söyleyen Demirbağ, “Yani çok üzgünüm böyle olmamalıydı. Ortada küçük bir çocuk varken boşanmak bu kadar kolay olmamalı. Ben boşanmayı istemedim bunu daha önce de söyledim. Bazı şeyler var, hiçbir şey gözüktüğü gibi değil ama kızım için böyle olması gerekiyor. Boşanmaya razı değildim kabul etmek zorunda kaldım çok üzgünüm. Ben ailemi karşıma almıştım. Ona çok inandığım için çok sevdiğim için. Yarı yolda kalmış hissediyorum” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir