Yaşam

O Ses Türkiye’de yarışmacının Cem Yılmaz ile benzerliği şoke etti!

Bu sezon ekranlara hızlı bir giriş yapan O Ses Türkiye dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. O ses Türkiye başvuran yarışmacılardan Murat Ebinç hem sesiyle hem de Cem Yılmaza benzerliği herkesi şaşırttı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ yeni sezonunda oldukça dikkat çeken anlara imza atıyor. Dün yayınlanan bölümde 47 yaşındaki Murat Ebinç Saksafonuyla yaptığı solo performansıyla izleyiciyi etkilemekle kalmadı Cem Yılmaz’a olan benzerliğiyle jüri üyelerinin ve Acun Ilıcalı’nın ilgisini çekti.

Jüriliğini Ebru Gündeş, Murat Boz, Oğuzhan Koç ve Beyazıt Öztürk’ün yaptığı O Ses Türkiye’de Murat Ebinç, saksafonu ve Cem Yılmaz’a olan benzerliğiyle geceye damga vurdu.

Sevilen yarışmanın sekizinci bölümünde performans sergileyen Murat Ebinç, O Ses Türkiye 2021 kör eleme turunda Beyazıt Öztürk ve Oğuzhan Koç’u döndürmeyi başardı.

Beyazıt Öztürk’ün takımında olmayı tercih eden yarışmacı, kararını ‘Hani Benim Recep’im’ şarkısını saksofonla çalarak açıkladı. Jüri üyeleri de Cem Yılmaz’a benzerliğini dolayısıyla yarışmacıyla selfie çekildi

Cem Yılmaz ve o ses Murat Ebinç benzerliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir