Yaşam

O Ses Türkiye’de ilginç anlar! Yarışmacıyı desteklemeye gelen kişi şaşırttı

Yılların sevilen ses yarışması O Ses Türkiye’de bir ilk gerçekleşti. Yarışmacıyı desteklemeye belediye başkanının gelmesi, jüri ve Acun Ilıcalı’yı şaşırttı.

Tv8 ekranlarında yer alan ve yıllardır en çok izlenen ses yarışması olan O Ses Türkiye’de şaşırtan bir olay yaşandı. Devrim Seyrek isimli vatandaş O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Yarışmaya ‘Kerkük Zindanı’ şarkısını yorumlayarak katılan Seyrek, mesai saatlerinin dışında akşamları müzisyenlik yaptığını belirtti.

Seyrek’i desteklemek için sahne arkasında bekleyen isim Acun Ilıcalı ve jüriyi şaşırttı. Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ve Güzelbahçe Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Günay katıldı. 

Seyrek’e destek olmak için geldiklerini belirten Başkan İnce, “Hoş bulduk Acun Bey. Ne kadar güzel burada sizinle birlikte olmak, biz de bu heyecanı yaşıyoruz. Devrim’in bize en ihtiyaç duyduğu günde yanında olmak çok güzel” dedi. Programın sunucusu Acun Ilıcalı’nın “Ümitli misiniz?” sorusu üzerine Başkan İnce, Seyrek’e inandığını belirtti.

Başkan İnce, Seyrek’in kısa zaman önce yakınlarını yitirdiğini söyleyerek şunları belirtti:

“Baştan beri kendisine inanırım. Gençliği de Güzelbahçe’de ona emanet ettim. Benim gençlik koordinatörüm kendisi. Aynı zamanda da müzik konusunda kendisine çok güveniyordum. Özellikle böyle bir günde özellikle Devrim’in çok sevdiklerini çok kısa bir zaman önce yitirdiği hasta yakınları… Dedim ki; Devrim’in bugünkü gününde dostlarının belki burada olmamalıydım, onlar olmalıydı. Böyle bir eksik varsa tamamlayacak olan birisi varsa -Güzelbahçeli bir vatandaş bile olsa – ben olmalıyım. Ve sizlerle birlikte oldum.” 

Seyrek’e jürilerden Oğuzhan Koç, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş programın formatı gereği dönerek bir üst tura taşımak için destek verdiklerini belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir