Yaşam

Ali Ağaoğlu’ndan torununa dudak uçuklatan hediye!

İş insanı Ali Ağaoğlu üçüncü kez dede oldu. Bunun mutluluğunu yaşayan Ağaoğlu, kızı Sena’nın oğlu küçük Koray’a, Çekmeköy’den bir villa hediye etti.

Oğlu Alican Bey ve gelini Miray Hanım sayesinde Mart 2018’de ilk torunu Alin’i, Aralık 2019’da da ikinci torunu Selin’i kucağına alan Ağaoğlu’na üçüncü ve ilk erkek torun mutluluğunu ise kızı Sena Kırcal yaşattı.

ali ağaoğlundan torunan hediye

Ağaoğluna, ilk erkek torun mutluluğunu kızı Sena Kırcal yaşattı. İş insanı Ali Ağaoğlu, küçük Koray’a, Çekmeköy’den bir villa hediye etti. Ağaoğlu’nun kız torunlarına daire, erkek torununa ise villa hediye etmesi dikkat çekti. Ali Ağaoğlu, düğünde damadı Koray Kırcal’a Emirgan’da 8 milyon dolara aldığı bir köşk hediye etmişti.

Sabahın haberine göre, “Oflu Ağa’ya Rizeli torun geldi” diye espri yapan Ali Ağaoğlu’nun ilk erkek torunu için de kesenin ağzını açtığını duydum. Kız torunları doğduğunda Ağaoğlu Maslak 1453’ten 280 metrekarelik birer lüks daire hediye eden Ali Ağaoğlu, Rizeli torunu Koray’a da Ağaoğlu My Roseville Çekmeköy projesinden bir villa hediye etmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir