Yaşam

Kardeşlerim dizisinde şoke eden ikinci ayrılık! Damlasu İkizoğlu diziden ayrıldı

Dizide ‘Melisa’ karakterini oynayan oyuncu Damlasu İkizoğlu, Instagram hesabından sevenlerine veda etti. Diziden ayrıldığını açıklayan Damlasu İkizoğlu’nun o açıklamaları…

Geçtiğimiz akşam 29. son bölümünde ‘Kardeşlerim’ dizisindeki Kadir’i oynayan oyuncu Halit Özgür Sarı diziye veda etti. İzleyiciler Kadir’in ölümüne daha alışamamış iken ikinci ayrılık haberi daha da üzdü.

Dizide Melisa karakterini canlandıran güzel Damlasu İkizoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziden ayrıldığını açıkladı. İşte o açıklamaları:

“Evet..! Benim Melisa ile yolculuğum buraya kadardı. Ne denebilir ki, tertemiz delirdik. Kardeşlerim çok güzel bir serüven oldu benim için. Bana bu güzel rolü teslim eden ngmediatv ve sevgili yönetmenimSerkan Birinci’ye sonsuz teşekkürler.. Gerçek abim Celil Nalçakan iyi ki varsın, canım Simge Selçuk ve Onur Seyit Yaran bu süreçte sımsıcak bir aile olduğumuz için çok mutluyum. Hellö partner Halit Özgür Sarı çok eğlenmedik mi be! Şimdi üzücü ama #KadMelVeda diyebilir miyiz? Bu keyifli yolculukta beraber olduğum tüm oyuncu arkadaşlarım, iyi ki sizi tanımışım, iyi ki beraberdik. ve tabii ki gizli kahramanlar, sevgili ekip, siz olmasaydınız bu başarı olmazdı, hepinizin emeğine, yüreğine sağlık.. En büyük teşekkür ise sizlere.. Beni hiç yalnız hissettirmediğiniz, güzel dilekleriniz ve mesajlarınızla yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu bir ayrılık değil, yeni serüvenlerde karşılaşmak üzere…”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir