Yaşam

Gonca Vuslateri’nin son hali görenleri şaşırttı! Yeni tarzı gündem oldu

Ünlü modacı Hakan Akkaya’nı New York’ta düzenlediği defilede güzel oyuncu Gonca Vuslateri yer aldı. Akkaya’nın New York yüzü olan oyuncu Vuslateri’yi görenler tanımakta zorlandı.

Yaptığı tasarımlarla dünya çapında adından sıkça söz ettiren modacı Hakan Akkaya’nın New York’ta bulunan showroom’una özel yaptığı yeni koleksiyonun kampanya yüzü olarak Gonca Vuslateri oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yeni pozlarını paylaşan Gonca Vuslateri, magazin gündemine bomba gibi düştü. Vuslateri’nin kamera karşısına geçerek verdiği pozlardaki tarzı görenleri şaşırttı. Normal görünümünden çok farklı bir görünümde olan Vuslateri dikkat çekti.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Gonca Vuslateri, Selim Akar’ın objektifine poz verdi. Saç ve makyajının farklılığı ile sosyal medyada bir anda en çok konuşulanlar arasında yerini aldı. Vuslateri’yi görenler tanıyamadı.

BİR ÖNCEKİ PAYLAŞIMLARI DA OLDUKÇA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

gonca vuslateri hakan akkaya defilesi

Bir hafta süren hazırlıklarda Gonca Vuslateri’nin kafatası kalıbı alınarak protezi çıkarıldı.

Ünlü makyöz Burçin Göksu tarafından yapılan makyaj hileleriyle kapatılan kaşlar ile tamamlanan imajı hakkında başarılı oyuncu; “Kendini olduğu gibi kabul etmek kendi hikâyenin arkasında durmakla başlar” mesajını yüklediğimiz bir çekim yapmak istedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir