Yaşam

A 101’de dev Kasım indirimi! 25 Kasım 2021 A 101 kataloğunda neler var?

A101 marketlerinde vatandaşı sevindiren eve teslim dönemlerinden sonra şimdiden vatandaşın cüzdanını düşünen indirimlerle her hafta rafları ve poşetleri doldurmakta. Bunun yanı sıra A 101 beyaz eşyalarda ücretsiz teslimat ve kurulum devrini başlatarak müşteri memnuniyetini artırdı. Kış indirimleriyle cezbetmeye geliyor. 25 Kasım 2021 A 101 kataloğunda neler var?

Teknolojik aletlerden ev eşyalarına ve gıda ürünlerine kadar indirimli ürünlerle vatandaşın cüzdanına hitap eden A 101 her hafta olduğu gibi yine seçili ürünleri bir araya getirdi. Çeyiz hazırlığı yapanlar ya da evini yenileyenlerin yanı sıra aniden beyaz eşya değiştirmek isteyenler içinde uygun fiyatlı satışa sundu. Özellikle kış aylarında mutfaklara hitap eden gıda ürünleriyle daha cazip hale geldi. Pandeminden bu yana eve teslim seçeneğiyle de daha kolay teslimat sağlıyor. 

A101 25 Kasım 2021 aktüel kataloğunun kampanya içeriğini incelediğimizde Bu hafta A101 market indirim reyonunda müşterilerin beğenisine yine bir birinden harika ürünlerin beklediğini söyleyebiliriz. Bu haftada kampanyalı ürünler arasında listede elektronik ürünler, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri başı çekerken onları elektrikli el aletleri züccaciye ve giyim ve tekstil ürünleri ile temel ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak kampanya ürünleri takip ediyor. İşte; Yeni A101 Aldın Aldın kataloğu olarak karşımıza çıkan 25 Kasım 2021 aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfa içeriğinde yine bizleri harika elektronik ürünler karşılıyor.

Toshıba markası ile ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı ve kredi kartına taksitli ödeme kolaylığı ile alabileceğiniz, Youtube, prime video ve Netflix gibi platformları destekleyen, smart tv özellikleri ve akıllı kumandası ile dikkat çeken 3 yıl Vestel servis güvencesinde olan Toshıba 43″ Full Hd Smart Led TV 3199 TL.

  • Onvo markası ile ücretsiz teslimat ve kurulum, 2 yıl mehmet atmaca elektronik garantili, dahili Wifi, Bluetooth, 4K smart Tv, Wirelles display, HDR10, 8 Gb dahili hafızalı, 1.5 Gb ram destekli ve akıllı kumanda özellikli, ultra ince çerçeveli uygulama yükleyebileceğiniz Onvo 55″ Ultra Hd Android Smart Led Tv 3799 TL.
  • Sunny tarafından 2 yıl garantili scart girişli, dahili uydu alıcılı Elton 32″ Uydu Alıcılı led Tv 1499 TL.

  • Bu Hafta A101 Elektronik ürünler bu kadarla sınırlı değil 2 yıl KVK garantili parmak izi ve yüz tanıma özellikli, 3800 mAh bataryalı 2 Gb ram ve 32 Gb dahili hafızası ile dikkat çeken, 8MP arka 5 MP kameralı 6.26″ inç ekranlı Reeder P13 Blue 2022 Cep Telefonu 1399 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir