Yaşam

‘Yalnız Kurt’un ilk tanıtımı yayınlandı! Yalnız Kurt konusu nedir ve oyuncuları kimler?

Birçok başarılı yapıma imza atan ünlü yönetmen Osman Sınav yeni dizi Yalnız Kurt ile ekranlara yeniden dönmeye hazırlanıyor. İnternette en çok merak edilen ‘Yalnız kurt’ dizisinin oyuncuları belli oldu. ATV ekranlarında yayınlanacak yeni projesi ‘Yalnız Kurt’un bugün ilk tanıtım filmi yayınlandı. Peki yalnız kurt dizisinin konusu nedir? Yalnız kurt dizisinin oyuncuları neler? İşte detaylar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Atv’de kurtlar vadisi dizisiyle efsane bir çıkış yakalayan yönetmen Osman Sınav uzun zaman sonra yepyeni bir yapımla ekranlara geri dönüyor. Sınav bu zamana kadar Deli Yürek, Süper Baba, Kurtlar Vadisi- Kurtlar Vadisi Pusu, Ekmek Teknesi, Sen Anlat Karadeniz ve Sakarya Fırat gibi başarılı projelerde adını duyurmuştur. Sınav, bu defa Yalnız Kurt dizisiyle ekranlara hızlı bir giriş yapacak. Dizide devlet, casusluk, terör gibi olayların inceleneceği iddia edildi. Yalnız Kurt’un yönetmenliğini M. Çağatay Tosun üstleniyor. İşte yalnız kurt oyuncuları ve konusuyla ilgili merak edilenler…

ATV’nin yepyeni dizisi ‘Yalnız Kurt’un ilk tanıtımı yayınlandı. İzleyicilerin nefeslerini kesen yeni fragmanda önemli detaylara da yer verildi. Dizinin tanıtımına ise “Aslı kurttur, kurt yavrusu kurt olur” sözleri damga vurdu.

YALNIZ KURT İLK TANITIM FRAGMANI 

yalnız kurt dizisi konusu nedir

YALNIZ KURT KONUSU NEDİR?

Kurtlar Vadisi tadında olacağı söylenen Yalnız Kurt yaşadığımız dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutabilecek çok etkili bir hikaye geliyor. Hikayenin detayları ise şöyle: Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detaylarını görebileceksiniz.

yalnız kurt oyuncuları kimler

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

Yalnız kurt dizisi için ilk olarak Hasan Deniz Yaran ve Cihan Ünal ile anlaşma yapılmıştı. Ardından üç yeni isimle daha anlaşıldı. Son olarak Hekimoğlu dizisinde izlediğimiz Damla Colbay’ın Yalnız Kurt’ta Sare Türkmen isimli bir karakteri oynayacağı duyuruldu. Colbay’ın ardından Murat Han ile Kürşat Alnıaçık’ın da Yalnız Kurt projesine katılacak. 

yalnız kurt dizisi ne zaman başlayacak

YALNIZ KURT DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Edinilen bilgilere göre Yalnız Kurt dizisi 2022 yılının Şubat ayı gibi ekranlara gelecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir