Yaşam

Usta sanatçı Emel Sayın’dan şaşırtan açıklama: Delirdiğim zamanlar oldu…

75 yaşında olan usta sanatçı Emel Sayın ‘Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programına katılarak özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinde rol alan ve aynı zamanda şarkıcı olan Emel Sayın uzun aradan sonra ilk defa bir TV programına konuk oldu. Sayın, “Artık çok istediğim şeyleri, tereddüdümün olmadığı beni mutlu edecek programlara katılmayı tercih edeceğim. Bugün çok severek, takip ettiğim için bu programa geldim.” dedi.

emel sayından şaşırtan açıklama

Pandemide dünya görüşünün değiştiğini belirten usta sanatçı, “Pandemi içime dönmemi sağladı. Başka açıdan bakmaya başladım. İşimle ilgili beni çok etkiledi. 59 yıldır sahnelerdeyim. Yıllar içinde her şey beni her zaman mutlu etmemiş. Öyle gerekmiş, onları yapmam gerekiyormuş. Şimdi öyle bir yerde olduğumu keşfettim. Beni mutlu edecek şeyleri yapma konforumun olması gerektiğini düşündüm. Sevenlerim var. Onlar beni daha çok görmeyi arzu ediyorlar ve yapacağız. Eskisi kadar sürekli devamlı değil… Bilmiyorum başka neler gelecek?” şeklinde konuştu.

Emel sayın

Hatır işleri çok oldu. Çok profesyonel olup, bunlar olabilir. Ama onun da sınırı olmalı. Herkesi kıramamak sizi yoruyor. Ama bunu sonra anlıyorsunuz. Hoş bir şey ama sizi yoruyor onları da biraz ayıklamak gerekiyor. Bu kadar yıl mutsuz muyum? Çalışmak, herkesi mutlu etmeye çalışmak? Şikayetçi değilim. “Keşke biraz daha seçici olsaydım!” diye düşündürüyor beni. Halkla iç içe olma fikri çok iyi geliyor ve bunu çok arzu ediyorum. Ailenin hep neşe kaynağı oldum. Benim de dibe vurduğum acı yaşadığım zamanlar oldu. Çok sevdiğin birini kaybedince simsiyah oluyor her şey. Hiçbir şey geçmeyecek sanıyorsunuz. Ama geçiyor. Sorunlarla çok çabuk baş edemiyorum ama içimde yaşıyorum. Yansıtmıyorum. Yanlış anlaşılmaktan korkarım. Biraz ünlü olan birileri mutlaka yanlış anlaşılabiliyor. Bu yüzden de kitabıma hız verdim. Biraz kendimi anlatmak, bazı şeyleri düzeltmek ihtiyacındayım. Böyle bir şey yapmadım demek yerine susmayı tercih ettim.

EMEL SAYIN’IN FİLMİ GELİYOR!

75 yaşındaki Sayın, “Biyografi filmi hazırlıyoruz. Belgesel gibi bir film olacak. Bunun üzerine yoğunlaştım. Bunun için sahneye biraz uzak duruyorum.” diyerek, film müjdesini sevenleriyle paylaştı.

İşte usta sanatçının dikkat çeken açıklamalarından bazıları;

Delirdiğim zamanlar oldu, insanım çünkü. Bir nokta var oraya geldiği zaman Amerikalı eşimle kavga ediyordum. Bir şeye çok sinirlendim mesela bir gün. İngilizce konuşuyor. Beni engellemeye çalışıyor, “Hayır ben gideceğim!” dedim. Koluna vurmuşum sonra öğrendim. Çok zor sinirli olurum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir