Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in bebekleri erkek olacak!

2016 yılında dünyaevine giren Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’den müjdeli haber geldi. Anne ve baba olmak için gün sayan ünlü çiftin bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stilist Başak Dizer, 5 yıl önce Fransa’da nikah masasına oturmuştu. Sade bir törenle Paris’te hayatlarını birleştiren çift, bebek heyecanı yaşıyor.

5 sene önce yurt dışında dünyaevine giren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı Başak Dizer çifti şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Anne ve baba olmak için gün sayan ikilinin bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında yer alan habere göre, ünlü çiftin erkek bebeği olacak.

3 AYLIK HAMİLE!

44 yaşındaki Başak Dizer’in 3 aylık hamile olduğu öğrenildi. Basına yansıyan haberlerin ardından çiftin bebeklerinin cinsiyeti merak konusu oldu. Bir süredir Mardin’de bulunan Tatlıtuğ ve Dizer’in bebeklerinin cinsiyeti henüz belli değil.

Başak Dizer’in geçtiğimiz haziran ayında hamile olduğu iddia edilmişti. Dizer, bir arkadaşının kendisini tebrik ettiği Instagram paylaşımına cevap vererek hamilelik iddiasını yalanlamıştı. Arkadaşına özel mesaj gönderen Başak Dizer Tatlıtuğ, “Hamile değilim. Her sene düzenli olarak yapılan yanlış haber” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir