Yaşam

Britney Spears intikam almaya hazırlanıyor! ‘Bana eziyet ettiler!’

Dünyaca ünlü yıldız Britney Spears’ın babası Jamie Spears’ın 13 yıldır üstlendiği vasilik davası sonuçlandı. Dünyaca ünlü yıldızın kişisel hayatını ve parasını kontrol eden babası Jamie Spears’ın vasiliği resmen bitti.

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, babasına karşı verdiği 14 yıllık vasilik mücadelesini geçtiğimiz günlerde kazanmıştı. Parasını ve hayatını adım adım kontrol altına alan babasının yönetiminden kurtulan Spears, özgürlüğüne kavuştuktan sonra sosyal medya hesabından şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Ünlü sanatçı, paylaşımında artık otomobilinin anahtarını alabilmek veya banka kartına sahip olabilmek gibi küçük görünen şeyleri özgürce yapabildiği için minnettarlık duyduğunu dile getirdi. Aynı zamanda Spears, babası Jamie Spears ve annesi Lynne Spears‘ın kendisine yaşattıkları zulüm sebebiyle hukuki makamların hemen harekete geçmesi gerektiğini vurguladı.

“BANA EZİYET EDEN ANNEM VE BABAM HAPSE GİRMELİ!”

Ünlü yıldız paylaşımında, “Bana vasilik sürecinde eziyet eden annemle babam hapse girmeli! Her gün uyandığımda ailemin, vasiliği fırsat bilerek bana yaşattıklarını nasıl yapabildikleri sorusu karşısında aklım başımdan gidiyor. Yaşadıklarım çok moral bozucu ve aşağılayıcıydı!” ifadelerini kullandı.

Spears daha sonra “Bana yaptıkları için hapiste olmalarını gerektiren kötü şeylerden bahsetmiyorum bile! Evet, kiliseye giden annem de bu suçlamalarıma dahil.” şeklinde şaşırtan açıklamalarda bulundu.

BRİTNEY SPEARS SONUNDA ÖZGÜR!

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, yıllardır babası Jamie Spears ile vasilik mücadelesi veriyordu.14 yıldır süren esaretten kurtulmak için mahkemeye başvuran ünlü şarkıcının davası bugün sonuçlandı. 

Los Angeles’ta görülen davada Britney Spears’ın vasiliğinin sonlandırılması talebi yargıç tarafından onaylandı. 30 dakika süren davada Amerikalı Pop yıldızının özgürlüğü ilan edildi.

“EN İYİ GÜNÜM!”

Mahkeme önünde hayranlarının coşkusunu sosyal medya hesabından paylaşan Spears, paylaşımına “Sanırım günün kalanında ağlayacağım! Şimdiye kadarki en iyi gün” şeklinde not düştü.

MAHKEME YEŞİL IŞIK YAKTI!

Tüm dünyada büyük bir şöhrete sahip olan ünlü şarkıcı Britney Spears ve babası Jamie Spears arasında süregelen vasilik davası bugün sonuçlandı. 13 yıldır babası Jamie Spears’ın vasiliğinden kurtulmak için mücadele veren pop yıldızına Los Angeles mahkemesinden olumlu bir cevap geldi.

Los Angeles mahkemesinin bugün verdiği karara göre; kızı Britney Spears’ı uzun yıllardır kontrol altında tutan Jamie Spears’ın vasilik yetkisi altına alındı. Jamie Spears’ın vasilikten alınmasının üzerine yerine kamu muhasebecisi John Zabel, geçici vasi olarak atandı.

2 MİLYON DOLAR İSTİYORDU!

Pop yıldızı Britney Spears, babası Jamie Spears‘ın hayatını ve parasını kontrol ettiği 13 yıllık vasiliğin sonlanması için uzun zamandır mücadele veriyordu. İkili arasında devam eden gerilim mahkemeye kadar taşındı. Vasilikten vazgeçmek istemeyen Jamie Spears’tan beklenmedik bir hamle geldi.

Jamie Spears, kızının vasisi olmaktan sonunda vazgeçti ancak bu durum ikili arasında yeni bir soruna neden oldu. The Guardian‘ın haberine göre; Britney Spears’ın avukatı Mathew Rosengart‘ın mahkemeye sunduğu dilekçede baba Spears’ın bu görevi bırakmak için 2 milyon dolar istediği öğrenildi.

“2 MİLYON DOLAR ÖDEMEYECEĞİZ!”

Britney Spears’ın avukatı Jamie Spears’ın 2007’den beri süregelen vasilik boyunca kızından aldığı paraları vurgulayarak talep edilen parayı ödemeyeceklerini söyledi. 13 Ağustos 2021’de kızının vasiliğini bırakacağını açıklayan Jamie Spears’tan konuyla ilgili henüz açıklama gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir