Yaşam

Usta sanatçı Orhan Gencebay’dan kötü haber! Eşinden açıklama geldi

Usta sanatçı Orhan Gencebay, koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından Gencebay’ın eşi Sevim Emre sessizliğini bozup sosyal medyadan açıklamada bulundu. Emre COVID-19’a yakalandıklarını doğruladı.

Sanatçı Orhan Gencebay’ın Orhan Gencebay’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve Şişli’deki özel bir hastanede tedavi altına alındığı söylenmişti.

orhan gencebay hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz aylarda  aşı olan usta sanatçının tedbir amaçlı hastanede olduğu ifade edildi. 77 yaşındaki Gencebay’ın yakın çevresinden ise; ‘Kalbindeki rahatsızlık nedeniyle hastanede’ açıklaması yapılmıştı.

Orhan Gencebay’ın hastaneye kaldırılması ile çalkalanırken Sevim Emre, konuya ilişkin açıklamada bulundu.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Sevim Emre, şu ifadeleri kullandı: “Çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapıyorum. Orhan babanız gayet iyi maşallah. Kale gibi. Her sene olduğu gibi rutin kontrollerde. Yalan haberlere itibar etmeyin, sevgiler”

sevim gencebay

Ancak Sevim Emre, bugün yaptığı açıklamada ise koronavirüs iddialarını doğruladı.

Emre, “Gördüğüm lüzum gereği aşının önemini belirtmek için bu açıklamayı yapıyorum. Hala aşıya karşı olanlar var. Canlarım; Orhan Baba’nız ve ben bir ay önce korona oldu. Bunu siz sevenlerimizden değil, kötülükle beslenenlerin, klavye delikanlılarının negatif enerjisini üstümüze çekmemek için açıklamadı. Orhan Baba’nız katıldığı bir etkinlikte bu virüsü almış. Tabii ki ben de temaslı oldum. Çok korktum, kabus gibiydi. Orhan Baba’nın kalp rahatsızlığı beni çok endişelendirdi ama şükürler olsun çok hafif atlattık.

orhan gencebay koronaya yakalandı

 

Aşılı olmamız ve benim erken hissetmem, Orhan Baba’nızı hemen hastaneye götürmem hastalığın kötü seyrini engelledi. Sağlık Bakanlığımızın ve doktorlarımızın özeni ile sağlığımıza kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarının gösterdiği özene sonsuz teşekkürler. Aşı olun…” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir