Yaşam

How I Met Your Father’ın yayın tarihi belli oldu! Bu defa olayları anne anlatacak

Tüm dünyada fırtına gibi esen How I Met Your Mother’ın devamı niteliğindeki dizisi How I Met Your Father 18 Ocak 2022’de yayınlanacak.

Bir döneme damga vuran How I Met Your Mother dizisinin 2014 yılında final yapması hayranları hayal kırıklığına uğratmıştı. Yıllar geçmesine rağmen en çok izlenen yapımlar arasında yer alan dizi 9 sezon boyunca büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

Dizinin yapımcıları “How I Met Your Father” isimli yeni bir proje ile geri döneceklerini açıklamışlardı. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi açıklandı. Dizinin yıldızları Hilary Duff, Francia Raisa, Suraj Sharma, Tien Tran, Chris Lowell ve Tom Ainsley sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bir video ile dizinin 18 Ocak 2022’de izleyenlerle buluşacağını söyledi.

How I Met Your Mother‘da Josh Radnor canlandırdığı “Ted” karakteri ile çocuklarına anneleriyle tanışma hikayesini anlatıyordu. How I Met Your Father dizisinde ise Hilary Duff‘ın oynayacağı Sophie karakteri eşiyle nasıl tanıştığını ve arkadaş grubuyla 2021 yılında yaşadığı maceraları oğluna anlatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir