Yaşam

CZN Burak ameliyat sonrası sağlıklı günlerine geri döndü

Ünlü şef Burak Özdemir aniden hastane odasından fotoğraf paylaşarak sevenlerini korkutmuştu. Peş peşe operasyonlar geçiren Özdemir’in sağlık durumuna dair ablasının açıklama yapmasının ardından ayaklanan Özdemir, sosyal medyayı tekrar aktif kullanmaya başladı.

CZN Burak lakaplı Şef Burak Özdemir, son dönemde yaşadığı sağlık problemlerini geride bıraktı. Tekrardan sosyal medyayı aktif kullanmaya başlayan şeften yeni paylaşımlar geldi. İç Mimar Yelda Albayrak ile mekanı için çalışmalar yapan Özdemir o anlara dair de bir paylaşımda bulundu.

Yeniden sağlıklı günlerine geri dönen Özdemir’e Dubai’de bulunan şubesinden “Dives Holding Dubai CZN Burak Ailesi” yazılı çiçek gönderildi. 

NE OLMUŞTU?

Sosyal medyada CZN Burak adıyla tanınan ve Instagram’da 30 milyona yakın takipçisi bulunan Burak Özdemir, sevenlerini korkutan bir paylaşımda bulunmuştu. Büyük bir restoran zincirinin sahibi olan Burak Özdemir’in hastane odasında yatarken fotoğrafını paylaşması görenleri üzmüştü. 

AMELİYAT OLDU

Sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Özdemir, ameliyat olduğunu duyurdu:

 ”Ufak bir ameliyat geçirdim. Birbirinden güzel iyi dilekleriniz için Allah razı olsun çok teşekkür ederim.”

Operasyon sebebi henüz bilinmeyen Özdemir hakkında ablası, kardeşinin ikinci bir operasyon geçirdiğini belirterek Instagram hesabından kendisine çok sayıda mesaj ve geçmiş olsun dileklerinin gelmesi üzerine şöyle bir açıklamada bulundu:

”Burak çok iyi. Ufak bir operasyon daha geçirdi. Mesajlarınıza henüz cevap veremiyor ama bütün bunların hepsini ona iletmeye çalışıyorum. Hepinize çok teşekkür ediyor. Ben ablası”

İstanbul’daki özel bir hastanede ameliyat olan Özdemir’in bir süre daha tedbir amaçlı hastanede kalacağı ve sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenilmişti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir