Yaşam

“Ya duyulursa” dedi, duyuldu! Harika Avcı emeklilik iddialarına ateş püskürdü!

80’li ve 90’lı yıllarda fırtına gibi esen şarkıcı Harika Avcı, “ya duyulursa?” diyerek emekli olmayı reddettiği iddia edilmişti. Ünlü isim hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabında isyan etti.

Yaşadığı bunalım ve maddi zorluklar sebebiyle uzun bir süredir sahnelere ara veren Harika Avcı hakkında geçtiğimiz günlerde şoke eden bir iddia ortaya atılmıştı. Kirasını ve faturalarını ödemekle güçlük geçen şarkıcının “Ya duyulursa?” korkusu ile emekli olmayı reddettiği ileri sürülmüştü.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Avcı, hakkında çıkan haberlere isyan etti. 61 yaşındaki ünlü isim paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Benimle uğraşmayı alışkanlık haline getirmiş bazı kişiler ve mecralar tarafından ortaya atılan yeni bir haberin varlığını öğrenmiş bulunmaktayım” diyen sanatçı, “Haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Benim üzerimden bu tip haberler yaptırtan, yapan ve yayanları kınıyorum.”

YA DUYULURSA? DEYİP EMEKLİ OLMAYI REDDETTİ!

Şarkıları ve filmleriyle bir döneme damga vuran Harika Avcı‘nın bir süredir maddi zorluklar yaşadığı konuşuluyordu. Evinin kirasını ve faturalarını ödeyemediği için zor günlerden geçen Avcı’ya bir iş insanı ve hayranının destek olduğu iddia edilmişti. 

Ünlü sanatçının kirasını ve faturalarını ödeyen iş insanının Avcı’nın emeklilik işlemleri için resmi görüşmeler yaptığı fakat 61 yaşındaki şarkıcının “Ya duyulursa” diyerek bu durumu reddettiği öğrenildi.

PARAM ÇALINDI DEMİŞTİ!

Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu ve şarkıcı Harika Avcı, 2021 yılı başında yardımcısı Sunay Yanmaz ile çalıntı para iddiası nedeniyle mahkemelik olmuştu. Avcı’nın iddialarına göre; yatağının altına sakladığı 1 milyon 568 bin lira yardımcısı Sunay Yanmaz tarafından çalınmıştı. Paranın kaybolmasıyla hizmetçisine saldıran Harika Avcı, soluğu mahkemede aldı.

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Sunay Yanmaz ise parayı kendisinin almadığını ve Harika Avcı’nın kendisine iftira atarak saldırdığını belirtti. Bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturmanın sonlanmasıyla, Sunay Yanmaz hakkında 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açmaya karar verdi. Herkesin merakla beklediği davanın sonucunda Yanmaz’ın beraatine kararı verildi.

Mahkeme, sonucu bildirmek için Harika Avcı’ya hiçbir adresinde ulaşamadı. 61 yaşındaki ünlü isme yardımcısının beraat ettiği bilgisi Resmi Gazete’de yer alan ilanla verildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir