Yaşam

Para dolu zarfla görüntülenen Burcu Esmersoy’dan ikinci el itirafı!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, geçtiğimiz gün Etiler’de elinde para dolu bir zarfla kameralara yansıdı. Ünlü isim gazetecilere şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden Burcu Esmersoy, geçtiğimiz gün elinde para dolu bir zarfla döviz bürosu ve banka arasında koştururken objektiflere yansıdı. Akmerkez’de görüntülenen Esmersoy, karşısında gazetecileri görünce şaşkınlığa uğradı.

Elindeki para dolu zarfla görüntülenen Esmersoy, muhabirlerin “Kazandıklarınızla yatırım yapıyor musunuz?” sorusuna “Ben oldum olası gayrimenkule yatırım yaparım. Ev alıyorum bildiğiniz üzere” şeklinde yanıt verdi.

Ünlü sunucu, sözlerine şöyle devam etti:

“Döviz bürosunda bir işlem trafiği vardı, görmeniz lazım. Bir yandan para, diğer taraftan altın alıyor herkes. Ben de euro bozdurdum, bankaya yatıracağım şimdi ödemelerim için”

“TÜKETİM ÇILGINLIĞININ ÖNÜNE GEÇTİM”

Giyim tarzında da değişikliğe giden Burcu Esmersoy, artık ikinci el giyindiğini söyleyerek hayranlarını şaşırttı. Cebindeki paraya göre hareket eden güzel sunucu, “Üzerimdeki, ikinci elden aldığım bir erkek takımı” diyen sunucu, şöyle konuştu: “Bir süredir ikinci el kıyafetler kullanıyorum. Tüketim çılgınlığının önüne geçmek için bu şekilde ilerliyorum. Ekonomimi de iyi yönetiyorum bu vesileyle.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir