Yaşam

Harika Avcı’nın korktuğu başına geldi! Ya duyulursa dedi emekli olmayı reddetti

80’li ve 90’lı yıllarda fırtına gibi esen şarkıcı Harika Avcı, “ya duyulursa?” diyerek emekli olmayı reddettiği iddia edildi.

Şarkıları ve filmleriyle bir döneme damga vuran Harika Avcı‘nın bir süredir maddi zorluklar yaşadığı konuşuluyordu. Evinin kirasını ve faturalarını ödeyemediği için zor günlerden geçen Avcı’ya bir iş insanı ve hayranının destek olduğu iddia edilmişti. 

Ünlü sanatçının kirasını ve faturalarını ödeyen iş insanının Avcı’nın emeklilik işlemleri için resmi görüşmeler yaptığı fakat 61 yaşındaki şarkıcının “Ya duyulursa” diyerek bu durumu reddettiği öğrenildi.

PARAM ÇALINDI DEMİŞTİ!

Bir döneme damga vuran ünlü oyuncu ve şarkıcı Harika Avcı, 2021 yılı başında yardımcısı Sunay Yanmaz ile çalıntı para iddiası nedeniyle mahkemelik olmuştu. Avcı’nın iddialarına göre; yatağının altına sakladığı 1 milyon 568 bin lira yardımcısı Sunay Yanmaz tarafından çalınmıştı. Paranın kaybolmasıyla hizmetçisine saldıran Harika Avcı, soluğu mahkemede aldı.

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Sunay Yanmaz ise parayı kendisinin almadığını ve Harika Avcı’nın kendisine iftira atarak saldırdığını belirtti. Bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturmanın sonlanmasıyla, Sunay Yanmaz hakkında 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açmaya karar verdi. Herkesin merakla beklediği davanın sonucunda Yanmaz’ın beraatine kararı verildi.

Mahkeme, sonucu bildirmek için Harika Avcı’ya hiçbir adresinde ulaşamadı. 61 yaşındaki ünlü isme yardımcısının beraat ettiği bilgisi Resmi Gazete’de yer alan ilanla verildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir