Yaşam

Defne Samyeli şoförsüz dışarı adım dahi atmıyor! Ehliyeti kaptırınca…

Geçtiğimiz ay alkollü bir şekilde araç kullanan Defne Samyeli’nin ehliyetine el konulmuştu. Önceki gün Sarıyer’de objektiflere yansıyan ünlü ismin şoförle gezdiği dikkat çekti.

Geçen ay Kuruçeşme’de sahne programının ardından alkollü bir şekilde araç kullanan Defne Samyeli, Şişli’de polis çevirmesine yakalanınca hem para cezasına çarptırılmış hem de 6 aylığına ehliyetine el konulmuştu. 

Önceki gün Sarıyer’de bir balıkçıdan çıkarken görüntülenen Samyeli’nin şoförsüz dışarı adım bile atmadığı gözlerden kaçmadı. Görüntülenmemek için şoförden aracı mekanın kapısına kadar yanaştırmasını isteyen ünlü isim, gazetecilerin sorularını cevaplamadan hızla uzaklaştı.

NE OLMUŞTU?

Ünlü sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli, korona virüse yakalanmasının ardından bir süre sahnelere ara vermişti. Karantina sürecinin bitmesiyle Kuruçeşme’de bir mekanda sahne almaya başlayan ünlü isim, geçtiğimiz günlerde mekan çıkışı alkollü bir şekilde araç kullandı. 

Alkollü bir şekilde direksiyon başına geçen Samyeli, trafikte polis kontrolüne yakalandı. Alkolmetreye üfleyen 49 yaşındaki ünlü ismin, yasal sınırın üzerinde alkollü olduğu anlaşıldı. Bunun üzerine Samyeli’nin ehliyetine 6 ay el konuldu ve 1339 TL para cezası kesildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir