Yaşam

Aysun Kayacı’dan pes dedirten hareket! Vefat eden babasına…

2012 yılında Efe Kapancı ile nikah masasına oturan eski manken Aysun Kayacı’nın babası Selahattin Kayacı hayatını kaybetti. Uzun zamandır babasıyla küs olan Kayacı, babasının cenaze törenine katılmadı.

Ünlü manken ve oyuncu Aysun Kayacı, 2012 yılında bankacı Efe Kapancı ile evlenerek İngiltere’ye yerleşmişti. Uzun bir süredir ekranlardan uzakta bir yaşantı sürdüren Kayacı, dokuz yıl aradan sonra bu yaz ilk defa Türkiye’ye geldi. Gazetecilerden köşe bucak kaçan Kayacı’nın son hali merak edilse de görüntülenememişti. 

Evlendikten sonra yurt dışına yerleşen ünlü mankenin babası Selahattin Kayacı‘nın yaşamını yitirdiği öğrenildi. Bir süredir İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde tedavi gören Kayacı, yapılan tüm müdahalelere rağmen bu sabah hayatını kaybetti.

BABASINI YALNIZ BIRAKTI!

Uzun yıllardır babasıyla küs olan Aysun Kayacı’nın babasının cenaze törenine katılmaması herkesi şaşırttı. Londra’da yaşayan Kayacı’nın babasına veda etmemesi sosyal medyanın gündemine oturdu.

“ONUN DÜNYASI AYRI…”

Ümraniye Kocatepe Mezarlığında bulunan aile kabristanına defnedilen Selahattin Kayacı, 2009 yılında katıldığı bir televizyon programında kızı Aysun Kayacı için “Bizim dünyalarımız ayrı. Onun dünyası ayrı benim dünyam ayrı. Biz bir araya geldiğimizde on dakika ancak kalırız. O da nasılsın iyi misinden öteye gitmez” ifadelerini kullanmıştı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir