Yaşam

5 yaşındaki çocuk çamaşır makinesine girdi! Feci şekilde can verdi

Çamaşır makinesine saklanan 5 yaşındaki Mert Erdoğan annesinin fark etmemesi üzerine çalıştırınca feci şekilde can vermişti. Olaydan sonra gözaltına alınan annenin serbest bırakıldığı ve küçük çocuğun cenazesinin defnedildiği öğrenildi.

Kastamonu’da edinilen bilgiye göre 5 yaşındaki Mert E., evde oyun oynadığı sırada çamaşır makinesinin içine girerek çamaşırların arasına saklandı. Bu sırada küçük Mert’in annesi Nuran E., çocuğunun içine saklandığından haberi olmadan çamaşırların yıkanması için çamaşır makinesini çalıştırdı. Bir süre sonra gelen seslerden şüphelenen anne, makinenin yanına gitti. Annesi, durdurduğu makinenin kapağını açınca küçük Mert ile karşılaştı.

çamaşır makinesine giren 5 yaşındaki çocuk

Çamaşır makinesinin çalıştırılması sonrası ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.  Hayatını kaybeden 5 yaşındaki Mert Erdoğan toprağa verildi.

Mert Erdoğan, bugün kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi. Olaydan sonra gözaltına alınan anne Nuran Erdoğan serbest bırakıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir