Yaşam

Yargı dizisindeki Kadir Şeker detayı sosyal medyaya damga vurdu

Son zamanların fenomen dizisi Yargı her hafta izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. İlgiyle takip edilen dizide “Öldürmek için vurmadım, kurtarmak için vurdum” sözleri izleyiciye Kadir Şeker’i hatırlattı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Son dönemin en popüler dizilerinden olan Yargı’nın son bölümündeki bir sahne, izleyicinin oldukça dikkatini çekti. Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Yargı dizisi, 9. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kardeşini öldüren kişiyi bulmak isteyen avukat Ceylin ve cinayette baş şüpheli olarak gösterilen gencin savcı abisi Ilgaz’ın hayatının anlatıldığı diziye Kadir Şeker sahnesi damga vurdu.

Kadir Şeker, Konya’da Özgür Duran adlı erkek tarafından darp edilen Ayşe Dırla isimli kadını kurtarmak isterken Duran’ın ölümüne neden olmuştu. Yargı’nın son bölümünde de, bu olaya bir gönderme yapıldı.

Dizide bir kadına yardım ederken başka bir kişinin ölümüne neden olan kişi, şunları söyledi:

“İyilik yaptığım için 10 yıl yattım ben. Parkta dövülen bir kadını kurtarmaya çalıştım. Yardım çığlıklarına koştum. Adam, kadını bildiğin öldürüyordu. Sırf kadını kurtarmak için iyilik için yerden taş alıp vurdum. Öldürmek için vurmadım, kurtarmak için vurdum. 10 yıl yattım kimse benim için bir şey yapmadı.”

TWİTTER GÜNDEMİNE OTURDU

Dizideki Kadir Şeker sahnesi kısa sürede Twitter’da gündem oldu. Trend listesine giren dizi için “Kadir Şeker olayı özetlendi. Yargı, yargı dağıtıyor” şeklinde yorumlar yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir